ÇOCUK MECLİS ÜYELERİ, OKULLARA ÇIKARTMA YAPTI

ÇOCUK MECLİS ÜYELERİ, OKULLARA ÇIKARTMA YAPTI

Pazarcık Belediyesi tarafından kurulan Çocuk Meclisi çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

11.01.2018 tarihinde Çocuk Meclisi Üyeleri tarafından yapılan toplantıda alınan karar gereği; Pazarcık ilçesinde bulunan Narlı 26 Ocak, Narlı Çimko, Pazarcık Yatılı Bölge, Mehmet Akif Ersoy, Cumhuriyet, İstiklal, Yavuz Selim ve İmam Hatip Ortaokulları idare ve öğrencilerini ziyaret eden Çocuk Meclisi Tespit Üyeleri ilçede bulunan okullardaki eksiklikleri not aldı.

Ortaokullarda bulunan sınıfları gezerek öğrencilerin sorunlarını ve isteklerini dinleyen Çocuk Meclisi Tespit Üyeleri, okullarda bulunan eksikleri alınan karar gereği tek tek dinleyerek önümüzde ki ayda yapılacak olan Çocuk Meclisi Toplantısında gündem taslağı olarak Meclise sunacak.

Farklı okullarından toplanan Çocuk Meclisi Tespit Üyelerinin olduğunu belirten Çocuk Meclisi Kâtip Üyesi konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “11.01.2018 tarihinde yapılan toplantıda alınan karar gereği Meclis Üyelerimiz ile birlikte ortaokullarımızda ki öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi ziyaret ederek sorunlarını yakından takip ediyoruz. Buradaki aldığımız notları önümdeki ayda yapılacak olan Çocuk Meclisi toplantımızda değerlendirmede bulunup Belediyemiz aracılığıyla Resmi yazı yoluyla ilgili kurumlarımıza gönderip konuyla ilgili istişarelerde bulunacağız” dedi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir