Çiğdem Sokak Parke Taşı ile Kaplandı

Gülnar Belediyesi Ayvalı Mahallesi Çiğdem Sokakta parke taşı döşeme çalışması yaptı. Sokakların kullanışlı ve sağlam bir yapıya sahip olması Çiğdem Sokak sakinlerini mutlu ederken çalışmalardan dolayı Belediye Başkanımız Ahmet Günel’e teşekkür ettiler.
Ayvalı Mahallesi Hasanabağ Caddesi yolu üzerinde yer alan Çiğdem Sokak kilit parke taşı kaplaması yapılarak toz ve çamurdan kurtarıldı ve modern bir görüntüye kavuştu.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada “Her yönü ile gelişmekte ve genişlemekte olan ilçemizde, sağlam geniş ve ferah yollar yapmaya devam ettiğimiz gibi, mahallelerimizin de yollarını düzenliyor, sağlamlaştırıyor mahalle sakinleri tozdan çamurdan kurtarıyoruz. Mahallelerimizin her birine tek tek her türlü hizmetimizi ulaştırıyoruz. Uzak yakın fark etmez, merkez ya da kırsal da fark etmez hizmet üretmek ve sorunlara çare olmak bizim görevimiz. Yol yapım çalışmalarımız program dahilinde devam edecektir” dedi.

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir