CHP YENİ İLÇE YÖNETİMİNDEN İLK ZİYARET BAŞKAN ÖZACAR’A

09 Aralık tarihinde gerçekleştirilen olağan genel kurulda CHP Gelibolu ilçe başkanlığına yeniden seçilen ve ilçe seçim kurulundan mazbatasını alan Nevzat Kaya ve yönetim kurulu Belediye Başkanı Özacar’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, CHP Gelibolu İlçe Başkanlığı görevine yeniden seçilen Nevzat Kaya ve yönetimini makamında kabul etti.

İlçe seçim kurulundan mazbatasını almasının ardından görevine devam eden Nevzat Kaya ve yeni yönetim kurulu üyeleri ilk ziyaretlerini Belediye Başkanı Özacar’a gerçekleştirdi.

Nevzat Kaya ve yönetim kurulu üyelerini kutlayarak çalışmalarında başarılar dileyen Belediye Başkanı Özacar, “Öncelikle nazik ziyaretinizden ötürü sizlere teşekkür ediyorum. Bizler bir fikrin, bir anlayışın temsilcileriyiz. Önderlik edenler de siyasi kadrolarımız. Bize verilen bir emanet var, onu geçmişten aldık geleceğe taşımak istiyoruz. Bu dönemde gücümüzün çok üzerinde çalışıyoruz. Ama kendi anladığımız doğrulardan en ufak bir ödün vermeden, en ufak bir sapma göstermeden yolumuza devam ediyoruz. Bizim gibi böyle düşünen herkesle de bu yolda yürümeye devam edip mücadele edeceğiz. Mücadele etmekte güzel bir şey, insan doğru bildiği şeyleri, vicdani adaletle ileriye taşıması ve önüne hedefler koyması çok önemli bir olgu. Bıkmadan yılmadan usanmadan gücümüzün üzerinde hep birlikte çalışacağız. Düşüncemizin doğruluğunu da bütün halka anlatacağız. Hem ilçemize hem de tüm ülkemize. Bu nedenle işimiz zor, ama biz zorluğu seviyoruz.” dedi.

Ziyarette CHP’nin yeniden seçilen İlçe Başkan Kaya da, tüm siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları ile uyum içerisinde bir yönetim anlayışı sergileyeceklerini vurgulayarak, yeni bir kadro ile üç büyük seçim yaşayacaklarını bunun içinde hazır olduklarını dile getirdi.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkanı Özacar, CHP heyetine devam eden ve planlaması yapılan çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir