CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’ndan Hasta Ziyareti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, emekli işçi 80 yaşındaki felç hastası Cavit Şenyurt’u ziyaret etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, emekli işçi 80 yaşındaki felç hastası Cavit Şenyurt’u ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, eski CHP Milletvekili Çetin Soysal ile Şişli Kuştepe Mahallesi’ndeki Kıvılcım Sokağı’na geldi.

Burada kendisini bekleyen vatandaşlar tarafından “Ülkenin umudu Kılıçdaroğlu” sloganlarıyla karşılanan Kılıçdaroğlu, ilk ziyaretini 45 yıldır bu mahallede yaşayan Bomonti İplik Fabrikası’ndan emekli işçi 80 yaşındaki felç hastası Cavit Şenyurt’un evine gerçekleştirdi.

Bu ziyaretin ardından beraberindekilerle sokakta yürüyen Kılıçdaroğlu, evinin camından dışarıyı seyreden 79 yaşındaki KOAH hastası Sevim Çolak ile de selamlaşarak, hatırını sordu. Sokaktaki vatandaşlar, Kılıçdaroğlu’na taleplerini de iletti.

Zeliha Çağlar adlı vatandaş da Kılıçdaroğlu’ndan görüşme talebinde bulundu. Kılıçdaroğlu, Çağlar ile makam aracında kısa bir süre görüşerek, sorunlarını dinledi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, ziyaretlerinin ardından mahalleden ayrıldı.

Şişli Belediyesi görevlilerince de sokaktaki çocuklara oyuncak dağıtıldı.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir