CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: “Sendikacıların Önündeki En Büyük Engel 7 Milyon İşsiz. Ücretiniz…

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: “Sendikacıların önündeki en büyük engel 7 milyon işsiz. Ücretiniz artmıyor en büyük engel 7 milyon işsiz” -“Sorun şurada işin aktörleriyle konuşmuyorsunuz kimlerle konuştuğunuzu gizliyorsunuz. Bu demokrasiye aykırıdır.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: “Sendikacıların önündeki en büyük engel 7 milyon işsiz. Ücretiniz artmıyor en büyük engel 7 milyon işsiz”
-“Sorun şurada işin aktörleriyle konuşmuyorsunuz kimlerle konuştuğunuzu gizliyorsunuz. Bu demokrasiye aykırıdır. Sorunu yaşayan işçiler onları sendika başkanları temsil ediyor. Sorunu onlardan dinlemiyorsunuz kimlerden dinlediğinizi de ifade etmiyorsunuz”
-“Bu işi en iyi bilen uzmanlar burada. Ortak çözüm üretebilirsek hepimiz çok daha güçlü oluruz”

ANKARA – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Kıdem Tazminatı Çalıştayı”nda konuştu.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir