CHP Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer: (Aladağ Yurt Yangını Davası) “Devam Etmekte Olan Bir Dava…

CHP Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer: (Aladağ yurt yangını davası) “Devam etmekte olan bir dava var, ancak davaya konu yurt binası ortada yok”ANKARA – Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, Aladağ’daki yurt yangını ile ilgili, “Devam etmekte olan bir dava var, ancak…

CHP Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer: (Aladağ yurt yangını davası) “Devam etmekte olan bir dava var, ancak davaya konu yurt binası ortada yok”

ANKARA – Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, Aladağ’daki yurt yangını ile ilgili, “Devam etmekte olan bir dava var, ancak davaya konu yurt binası ortada yok” dedi.
TBMM’de basın toplantısı düzenleyen Gaye Usluer, Adana’daki yurt yangınında delillerin ortadan kaldırılmak istendiğini iddia ederek, “Yıkım kararı belediyenin onayıyla olabilecek bir durumken, müşteki avukatları dosyada böyle bir belediye onayının bulunmadığını söylüyor. Nasıl yıkıldı? Sanık avukatları delillerin karartılması ve müvekkillerinin kaçma durumunun bulunmamasını gerekçe göstererek tahliye isterken söz konusu yurt yıkılmış. Ortada yurt yok. Devam etmekte olan bir dava var, ancak davaya konu yurt binası ortada yok” dedi.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir