ÇETENLİ MAHALLESİ’NE HALI SAHA MÜJDESİ

Altınözü Belediyesi, ilçe genelinde sporu sevme ve yaşamın içerisinde daha etkin bir hale gelmesi için çalışmalarına devam ediyor. Öncelik ilçeye bağlı nüfus potansiyeli yüksek mahallelerde çalışmalar yapan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, hayat geçirdiği halı sahalara bir yenisini daha ekliyor.
Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı belediye ekipler tarafından yürütülen halı saha yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Çetenli İlkokulu, Ortaokulu ve Yunus Emre Çok Programlı Anadolu Lisesi okulları bahçesinde yapılacak olan halı sahanın yapımı hakkında yetkililerden bilgi aldı. İnceleme öncesinde öğrencilerle sohbet eden Başkan Sarı, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaşması ve spora teşvik edilmeleri için belediye olarak üzerlerine düşen görevi yerine getirdiklerini söyledi. İlçe genelinde spor sahalarını arttırma gayreti içerisinde olduklarını da sözlerine ekleyen Başkan Sarı, “Doğup büyüyüp yetiştiğimiz mahallemize geldik. Burası ilkokul eğitimini gördüğüm okulumdur. 83 yılından mezun oldum. Buradaki eksikliklerimizi hem mahalle muhtarımızla hemde ilçe milli eğitim müdürümüz ile birlikte eksiklikleri belirleyip çözüm üretme adına bir incelemelerde bulunduk. Buradaki kardeşlerimiz hepsi bizim çocuklarımız. Okulumuzda bizleri de eğiten büyüten okul olması nedeniyle bizim içinde çok önemli. Hep beraber eksiklikleri belirleyip çözüm noktasında karar vereceğiz.
TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir