ÇEKMECE’DE PARKE ÇALIŞMALARI START ALDI

Defne Belediyesi; ilçe genelindeki hizmet kapsamında Çekmece Mahallesi’nde yol tesviye, onarım bakım ve parke döşeme çalışmaları eşgüdümle yürütülüyor.

Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, son olarak Çekmece Mahallesi 511.Sokakta parke taşı döşeme çalışmalarına start verdi.

Yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi veren ekipler: “Yaptığımız zemin iyileştirme, stabilize, tesviye ve parke döşeme çalışmalarımız ile yollarımız hem araç, hem de yaya trafiği adına daha güvenli ve estetik hale geliyor. Daha yaşanabilir, daha modern bir Defne yaratmak için çalışmalarımız aralıksız sürecek. Her mahalle ve sokağımızı hizmetlerimizle buluşturabilmek için yoğun mesai harcıyoruz.” sözlerine yer verdiler.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir