CAMİLERDE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, camilere ve ibadethanelere imkânlar ölçüsünde hizmet etmeye devam ettiklerini belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil,Hamidiye Camiisinde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından tamamlanan çevre ve avlu düzenleme çalışmalarını inceledi.

Cami cemaatiyle sohbette eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”camilerimize ve ibadethanelere imkânlar ölçüsünde hizmet etmeye devam ediyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Hamidiye Camiinin avlusunda parke taşı döşeme çalışmalarını tamamlandı. Belediye olarak camilerimizin iç temizliği yani genel temizliği ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Diğer yandan da vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda camilerimizin bahçelerinde de düzenleme çalışması yapıyoruz “dedi.

Başkan Seyfi Dingil,”yapılan çalışmalardan sonra mahalle sakinleri, cami cemaati ibadetlerini yaparken toz ve çamurdan kurtulmuş oluyor. Camilerimizin içi kadar dışı da önemlidir. Bizde camilerimiz için üzerimize düşeni yapıp, vatandaşlarımızın daha güzel temiz ortamlarda ibadetlerini yapmaları için çalışıyoruz. Camilerimizden ve okullarımızdan gelen istek doğrultusunda da hizmet üretmeye gayret gösteriyoruz. Ekipler bu camimizde de bahçe ve çevre düzenlemesini hızlı bir şekilde gerçekleştirdi. Halka hizmet hakka hizmettir” diye konuştu.

Cami cemaatide yapılan hizmetten dolayı Başkan Seyfi Dingil’e teşekkürlerini iletti.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir