BÜYÜKŞEHİR’DEN ERZİN’E MODERN YOLLAR

Kent ulaşımına getirdiği yenilikçi yaklaşımlarla kalıcı hizmetler üreten Hatay Büyükşehir Belediyesi bu konudaki kararlı çalışmalarını sürdürüyor.

Toplu taşımadan yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına kadar birçok başlıkta bölgenin ve ilçenin ihtiyaç ve yapısına göre hareket eden Büyükşehir, Hatay’ı modern yollara kavuşturmaya devam ediyor.

Erzin’in Hürriyet Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi İlçe Jandarma Karakolu mevkiinde geçen günlerde başlayan beton asfalt serim çalışmasını tamamlayan Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, modern yolları vatandaşın hizmetine sundu.

Kent genelinde devam eden modern ulaşım hizmetlerinin planlar dâhilinde devam edeceğini ifade eden Büyükşehir yetkilileri, Hatay halkına yakışan çalışmaların altına imza atmayı sürdüreceklerini de belirtti.

EBRU BEKEN DİNÇEL
NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir