BUDO KAİDO KARATE KUŞAK TÖRENİ 11 KASIM CUMARTESİ GÜNÜ KIRIKHAN’DA

İlçemizdeki gençleri sportif faaliyetlerin içine katma ve gençlerimizin boş zamanlarını spora ayırmalarını sağlamak adına başlatılan çabalar sonuç vermeye devam ediyor.

Kırıkhan Kaymakamı Mustafa Erkayıran ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un üstün çabalarıyla başlattığı spor hamleleri ilçemizde her geçen gün artarak devam ediyor.

Sporun merkezi konumuna gelen Kırıkhan Belediye Spor Kulübünün Budo Kaido Karete dalındaki eğitimini tamamlayarak bir üst kuşağa geçmelerini sağlayan kuşak töreni; Vali yardımcılarımız, ilçe kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve Daire müdürlerimizin katılımıyla 11 Kasım 2017 Cumartesi günü saat 09:30’da Şehit Gülşah Güler Sosyal tesislerinde gerçekleştirilecek.

Belediyespor kulübü yetkililerince yapılan açıklamada; “Vali yardımcılarımız, ilçe kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve Daire müdürlerimizin katılacağı Budo Kaido Karete dalındaki kuşak törenine tüm halkımız davetlidir” denildi.
Tarih : 11 Kasım 2017
Yer : Şehit Gülşah Güler Sosyal Tesisleri
Saat : 09:30

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir