“Bornova markası” Tarım Fuarı’nda ilgi gördü

“Bornova markası” Tarım Fuarı’nda ilgi gördü

Bornova’ya özgü tarımsal ürünler, “Bornova” etiketiyle sektörün en önemli organizasyonlarından olan Tarım Fuar’ında tanıtıldı. Bornova Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nin Fuar İzmir’deki standı büyük ilgi gördü.
Bornova’nın eski köy yerleşimi olan 12 mahallesinde üretilen tarımsal ürünler, “Bornova” etiketiyle Yeni Fuar Alanı’nda 1-4 Şubat tarihleri arasında düzenlenen 13.Uluslararası Tarım, Tarım Makineleri, Hayvancılık ve Ekipmanları, Canlı Hayvan ve Seracılık Fuarı’nda da tanıtıldı.
Dört gün süren Fuar’da açılan stantta, başta coğrafi işaret tescili alınması çalışmaları süren Bornova Misket Üzümü ve Bornova Bamyası olmak üzere, zeytinyağından pekmeze, baldan konserve çeşitlerine pek çok ürününün tanıtımı ve satışı yapıldı.
Bornova Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nin yoğun ilgi gören standında tarımsal ürünlerin yanısıra, yine Bornova markasını ön plana çıkaran anahtarlık, magnet, ajanda, not defteri, bardakaltlığı gibi hatıra niteliğindeki hediyelikler de sergilendi.
Bornova markalı ürünlerin satışı Tarihi Çarşı’da açılacak mağazada yapılacak.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir