Bismil Belediyesinden Ramazan Paketi

Bismil Belediyesi, maddi durumu iyi olmayan 500 kişiye Ramazan paketi teslim etmeye başladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Müftülüğü tarafından belirlenecek olan ihtiyaç sahibi ailelere Belediye tarafından ramazan kolisi dağıtılıyor.

Bismil Belediyesi, Ramazan ayında yardıma muhtaç vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.  Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ihtiyaç sahipleri için hazırlanan 500 kolinin dağıtımını yapılıyor.

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, “Vatandaşlarımızın içinde bulunduğu yaşam koşulları değerlendirildikten sonra yardıma muhtaç olduğu belirlenen ailelere 14 kalem ürünün bulunduğu paketlerin dağıtımına yapıldı. Gerçekleştirdiğimiz sosyal yardımlar ile dar gelirli ailelerin bir nebze de olsa yükünü hafifletmek ve yüzlerini güldürmek istiyoruz. Bütçemiz ve gücümüzün yettiği ölçüde yardımlarımız devam edecektir” dedi.

Ayşe ÇAPANOĞLU

Ayşe Çapanoğlu

Pamukkale Üniversitesi Dış Ticaret mezunu olup, halen eğitiminde Ziraat Mühendisliği’ne devam etmektedir. ÇAPANOĞLU MEDYA GRUP kurucusu da olan Sayın ÇAPANOĞLU, grubumuz yayınlarından İKRA gazetesinin genel yayın yönetmenliğinin yanında yine grubumuza bağlı MİLLİYETÇİ BAKIŞ, HALKTAN, SARUS, ANATOLYA, DİVAN, BARGÂH gazetelerinde köşe yazarlığı yanında, sosyal sorumluluk projeleri ile yayınladığımız CANSUYU (madde bağımlıları, şiddet gören kadınlar ve sokağa itilmiş çocuklar) TÜRKİYE’NİN SEVGİ ÇEMBERİ (down sendromlu, otistik ve zihinsel engelliler) SEVGİ ENGEL TANIMAZ (bedensel engelliler) dergilerinin içeriklerini hazırlayıp röportaj ve haberlerini yönetmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir