Bismil Belediye Başkanı Turgay Gülenç, Ankara’da önemli temaslarda bulunarak Bismil’e yeni park, sosyal tesisler ve yol çalışması hakkında güzel müjdeler getirdi.

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, Ankara’da bazı ziyaretler gerçekleştirerek Bismil için önemli görüşmelerde bulundu. Bismil Belediye Başkanı Turgay Gülenç gerçekleştirdiği ziyaretlerde Bismil için yapacağı projeler hakkında görüşmeler yaparak fikir alışverişinde bulundu.

Bismil Belediye Başkanı Turgay Gülenç, Devlet Demir Yolları Genel Müdürü İsa Apaydın ve Karayolu Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek Bismil için yapılacak projeler hakkında görüştü.

Başkan Gülenç; “Devlet Demir Yolları Genel Müdürlüğüne ziyarette ettik. Genel Müdür İsa Apaydın ile bir araya geldik. İlçemizde geçen tren rayının etrafını park ve sosyal tesisler yapmak için Genel Müdürü Sayın İsa Apaydın ile istişare ettik. Devlet Demir Yolları ile sözleşme imzaladıktan sonra park çalışmalarımız hızlı bir şekilde başlayacaktır, dedi.  Diğer yandan Karayolu Genel Müdürlüğünü ziyaret eden Başkan Gülenç Bismil’de ki yolların onarımı ve asfaltlama çalışması için söz aldıklarını ifade etti.

Bu projeler ilçemiz ve halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyor, bu büyük projede desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Ayşe Çapanoğlu

Pamukkale Üniversitesi Dış Ticaret mezunu olup, halen eğitiminde Ziraat Mühendisliği’ne devam etmektedir. ÇAPANOĞLU MEDYA GRUP kurucusu da olan Sayın ÇAPANOĞLU, grubumuz yayınlarından İKRA gazetesinin genel yayın yönetmenliğinin yanında yine grubumuza bağlı MİLLİYETÇİ BAKIŞ, HALKTAN, SARUS, ANATOLYA, DİVAN, BARGÂH gazetelerinde köşe yazarlığı yanında, sosyal sorumluluk projeleri ile yayınladığımız CANSUYU (madde bağımlıları, şiddet gören kadınlar ve sokağa itilmiş çocuklar) TÜRKİYE’NİN SEVGİ ÇEMBERİ (down sendromlu, otistik ve zihinsel engelliler) SEVGİ ENGEL TANIMAZ (bedensel engelliler) dergilerinin içeriklerini hazırlayıp röportaj ve haberlerini yönetmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir