BİR YENİLİK DAHA

Belediyemiz, çevre ve görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak, modern ve etkin sistemlerin hemşehrilerimizce kullanılmasını sağlamak amacıyla 25 adet yer altı konteynerini ilçemize kazandırdı.

İlçemizi, daha temiz ve modern bir görüntü kazandırmayı hedefleyen Belediyemiz, ihtiyaç duyulan bölgelerde yer altı konteyneri yerleştirmek için düğmeye bastı.

Daha temiz bir Suluova için ilerleyen süreçte çöp konteynerlerinin ilçemiz merkezinde aşama aşama yeraltına indirileceğini belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Temizlik hizmetlerine yeni bir çehre kazandıran yer altı çöp konteynerleri ile ekonomik kazancın yanı sıra zamandan da tasarrufu sağlamayı amaçlıyoruz. Hemşehrilerimiz her zaman hizmetin en iyisini en kalitelisini hak ediyor biz de elimizden geldiği kadar onlara bunu sağlamaya çalışıyoruz. Bu kapsamda kazandırdığımız 25 adet yer altı konteynerinin İlçemize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir