Beyşehir’de protokol bayramlaştı

Konya’nın Beyşehir ilçesinde, protokol düzenlenen bayramlaşma töreninde
bayramlaştı.Beyşehir’de gerçekleştirilen resmi bayramlaşma programına Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Arif Turfand, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yalçın Urlu, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Kılıç,kurum amirleri, sivil toplum örgütü ve siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.İlçe protokolü, bayramlaşma programı kapsamında sırasıyla Emniyet Müdürlüğü’nü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek teşkilat mensuplarıyla da bayramlaştı.
Protokolün tarihi Eşrefoğlu Camisi’nde kılınan cuma namazı sonrasında vatandaşlarla
bayramlaşmasının ardından son ziyaret adresleri ise bazı şehit ailelerinin evleri oldu. Protokol,ziyaret ettiği adreslerde ikamet eden şehit yakınlarıyla sohbet ederken bayramlarını tebrik etti.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir