Beyşehir’de ilkokul öğrencilerine flüt eğitim seti hediyesi

Konya’nın Beyşehir ilçesinde, ilkokullarda öğrenim gören öğrencilerin müzik eğitimlerine destekte bulunmak amacıyla hayırsever işadamı ve Beyşehir Belediyesi katkılarıyla flüt eğitim seti dağıtımı gerçekleştirildi.

İstanbul’da yaşayan Beyşehirli hayırsever işadamı Yılmaz Uyar tarafından Beyşehir’de bulunan ilkokul 3 ve 4’üncü sınıflarda öğrenim gören öğrencilere hediye olarak ulaştırılmak üzere İlçe Belediyesi’ne gönderilen flüt eğitim setleri eğitim kurumlarına dağıtıldı.

Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ve İlçe Emniyet Müdürü Hasan Kılıç tarafından gerçekleştirilen okul ziyaretleri kapsamında öğrencilere eğitim setleri ulaştırıldı.

TOKİ İlkokulu’nu ziyaret eden Kaymakam Özdemir ve Başkan Özaltun tarafından gezilen sınıflarda dağıtılan flüt eğitim setleri öğrencileri çok mutlu etti. Öğrencilerle sohbet eden ve başarılar dileyen Kaymakam Özdemir ve Başkan Özaltun, okul binasında Halk Eğitim Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren kursları ve özel eğitim sınıfını da ziyaret etti.

Eğitim seti dağıtımlarının ilçe genelindeki ilkokullarda önümüzdeki günlerde de devam edeceği belirtildi.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir