Beyşehir’de Belediye’den trtl mücadelesi

Beyşehir ilçesinde, yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte binaların dış yüzeyini saran tırtıllara karşı ilaçlama çalışması yapılmaya başlandı.
Beyşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ilaçlama ekipleri, vatandaşlardan şikayet gelen adreslerdeki binaların dış yüzeyini saran tırtıllara karşı mücadele başlattı. Kent merkezindeki değişik mahallelerde ikamet eden bazı vatandaşların tırtıllar nedeniyle pencerelerini açamadıkları ve balkonlara çıkamadıkları yönünde Belediye’ye yaptıkları başvuru üzerine harekete geçen ilaçlama ekipleri, belirtlen adreslerde çalışma başlattı. İlaçlama faaliyetleri ile rahat bir nefes alan mağdur vatandaşlar, Belediye ekiplerine yürütükleri çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir