Beyşehir heyetinden Ahmet Cengiz Mühendislik Fakültesi’ne ziyaret

KONYA-Beyşehir İlçe Kaymakamı Yusuf Özdemir ve Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Necmettin Erbakan Üniversitesi Seydişehir Ahmet Cengiz Mühendislik Fakültesi’ni ziyaret etti.

Kaymakam Özdemir ve Başkan Özaltun, beraberindeki Ticaret Odası Başkanı Salih Gül, Beyşehir Organize Sanayi Müdürü Mutlu Korkmaz ve silah sektörü temsilcilerinden oluşan bir heyet halinde Seydişehir Ahmet Cengiz Mühendislik Fakültesi Dekanı ve Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr.Hüseyin Arıkan’ı makamında ziyaret etti.

Dekan Yardımcısı, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bilgisayar Yazılımı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yusuf Uzun’un da eşlik ettiği ziyarette, üniversite sanayi işbirliği üzerinde durulurken, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dekan Arıkan, “Üniversitemiz gerek ilçemizin gerekse bölgemizin sosyo-ekonomik gelişimine katkı sağlıyor. Üniversite olarak sanayicilerimizle birlikte karşılıklı işbirliği ve çalışmalara devam edeceğiz.” dedi.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir