Beyşehir Belediyespor, ilk devreyi 4’üncü sırada tamamladı

Konya Amatör Küme Süper Grup’ta sezona üst sıralar için başlayan Beyşehir Belediyespor Futbol Takamı, dün oynanan müsabakaların ardından son bulan ilk devreyi 4’üncü sırada tamamladı.

Süper Grup’ta, ilk devrenin son maçında 75’inci Yıl Cumhuriyet Stadı’nda Emirgazi Belediyespor’u konuk eden Beyşehir Belediyespor, rakibiyle puanları paylaştı. 30.dakikada Mustafa Bayam’ın attığı golle deplasmanda 1-0’lık üstünlüğü yakalayan konuk ekip, müsabakanın ilk devresini bu skorla kapattı. İkinci devre, beraberlik için rakip alanda daha sık görünmeye başlayan mavi-beyazlılar, 60.dakikada Alper Karademir’in attığı golle eşitliği sağladı. Müsabakanın kalan dakikalarında öne geçmek için baskısını artıran Beyşehir Belediyespor, rakip 10 kişi kalmasına rağmen bu avantajını değerlendiremedi ve maç sonunda kendi sahasında rakibiyle 1-1 berabere kaldı. Karşılaşmanın ardından puanını 14’e yükselten Beyşehir Belediyespor, sona eren ligin ilk devresini 4’üncü sırada tamamladı.

Ligin 9’uncu haftasına dahil diğer karşılaşmalarda şu sonuçlar alındı:

Selçukspor 1-Ç.Çumra Belediyespor 1, Karapınar Belediyespor 3-Selçuklu Belediyespor 1, S.Kadınhanı Belediye 4-Seydişehir Belediyesi 2, Ilgın Belediye 2-Altınekin 3.

HALIL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir