Beyşehir Belediyesinden Beyşehir’e Yeni Sportif Yatırımlar

Konya‘nın Beyşehir İlçe Belediyesinin ilçeye kazandırdığı sportif yatırımlar devam ediyor.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun yaptığı açıklamada, Beyşehir Belediyesi olarak dönemlerinde sportif yatırımların ilçeye kazandırılmasına büyük önem verdiklerini söyledi. Bu çerçevede ilçenin hem merkezini hem de dış mahallelerini çok amaçlı spor sahaları ile donattıklarını belirten Özaltun, belediye olarak 20 Temmuz’da 4 yeni sahanın yapımı işi için ihaleye çıkacaklarını söyledi. Özaltun, “İlçemize son 4 yıl içerisinde 40’ın üzerinde çok amaçlı spor sahası kazandırdık. Yeni sahaların yapımı için çalışmalarımız sürüyor. Bu çerçevede kurum olarak yeni bir ihaleye daha çıkıyoruz. Ardından yapılacak 4 çok amaçlı spor sahasının yeri merkez ve dış mahallelerimizdeki ihtiyacı göre zaman içerisinde belirlenecek” dedi.

Belediye Başkanı Özaltun, ilçe merkezinde yeni bir kapalı spor salonunun yapımı için de harekete geçtiklerini belirterek, “Selçuklu Belediyemizin de desteğiyle Beyşehir Belediyesi olarak ilçemizde basketbolvoleybol ve diğer bazı branşlarda müsabakaların oynanabileceği, tribünleri de olan bir kapalı spor salonunu inşa edebilmek için çalışma başlattık. 31 Temmuz’da ihalesi yapılacak. İhale sonunda işi üstlenecek firma 300 takvim gününde kapalı spor salonunun yapımını tamamlayacak. İlçemize şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir