BELEDİYEDEN ÇOCUKLARA PSİKOLOJİK DESTEK

Batman Belediye Spor Müdürlüğü tarafından, Spor Kompleksi’nde çocuklara ve gençlere yönelik ücretsiz psikolojik destek hizmeti verilmeye başlandı.

 

Batman Belediyesi, çocukların ve gençlerin yaşadıkları sorunlara çözüm bulma ve geleceğe yönelik duygusal değişimlere hazırlıklı olmalarına yardımcı olmaya yönelik çalışma başlattı.

 

Hazırlıkları tamamlanan çalışmalar kapsamında, Batman Belediye Spor Kompleksi’nde hafta içi her gün saat 08.00 – 17.00 arasında 06 -18 yaş gurubundaki çocuk ve gençlere ücretsiz psikolojik destek hizmeti verilecek.

 

Uzman çocuk psikologu tarafından Batman Belediye Spor Kompleksi’nde yürütülecek çalışmalarda, hiperaktivite, öğrenme güçlüğü, motivasyon, kekemelik, madde bağımlılığı gibi konularda da hizmet verecek olan Program kapsamında, Komplekste spor faaliyetlerinde bulunan çocuklara, başarılı bir sportif yaşam için yöntemler oluşturmak, sporcuları zihinsel, ruhsal ve duygusal yönden geliştirmek, stres yönetimi, konsantrasyon, doğru tavır – tutum liderlik, ekip çalışması, özgüveni geliştirmek ve etkili hedef belirlemek konularında psikolojik destek verilecek.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir