Belediye Personellerinden Başkan Aslan’a Sürpriz

Belediye Personellerinden Başkan Aslan’a Sürpriz

ADANA – Karaisalı Belediyesi çalışanları, Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ın doğum günü nedeniyle sürpriz kutlama düzenledi.

Başkanlık makamında üzerinde ’Doğum Gününüz Kutlu Olsun Başkanımız’ yazılı pastanın mumlarını üfleyen Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan doğum gününü personeli ile birlikte kutladı.

Karaisalı’ya hizmet etmek için belediye çalışanları ile beraber gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Saadettin Aslan, “Karaisalı Belediyesi olarak büyük bir aileyiz. Belediyemizin değerli çalışanları, doğum günümü unutmayarak yaptıkları bu güzel sürpriz ile beni mutlu etti. Her birine ayrı ayrı teşekkür eder, yaşamları boyunca başarılar dilerim” dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Uyar ve birim müdürleri de doğum günü sürprizine katılanlar arasında yer aldı.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURUL

BASKAN ,YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir