BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL:HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, halka hizmetin hakka hizmet olduğunu belirtti. İskenderun Belediyesi Başkanlık makamında düzenlenen Halk Günü’nde, halkın istek, sorun, görüş ve önerilerini dinleyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil yaptığı açıklamada, Halk Günleri’nin vatandaşların sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için önemli olduğunu belirtti.

HALKIMIZLA İÇ İÇEYİZ

Başkan Seyfi Dingil, “Göreve başladığımız günden bugüne kadar, halkımızla iç içeyiz. Bizim için, her gün halk günü ama halkımızla daha rahat iletişim kurmak, onların sıkıntılarına daha fazla zaman ayırmak ve haftanın diğer günlerinde ise projelerimiz üzerinde sağlıklı çalışmalar yapabilmek amacıyla Salı gününü Halk Günü olarak belirlemiştik. Bu çerçevede her salı günü vatandaşlarımızla doğrudan ve randevusuz bir şekilde, bir araya geliyoruz ”dedi.

Vatandaşların sorunlarını, istek ve taleplerini dinliyor, onlara çözüm bulmaya çalıştıklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Bundan sonrada uygulamamız devam edecek. Sıkıntısı olan, bizden isteği olan tüm hemşerilerimizi, Salı Günleri belediyemize bekliyoruz. Vatandaşın sorununu bizim sorunumuz olarak görüyoruz. Halka hizmet hakka hizmettir. Sorunlar ancak ortak akıl ile çözülür. Belediyemizin imkânları ölçüsünde elimizden geldiğince halkımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir