BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL ÇEŞİTLİ PROGRAMLARA KATILDI

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil hafta sonu düzenlenen çeşitli programlarda İskenderunluları yalnız bırakmıyor. Her fırsatta halkın yanında olan halkın mutluluğunu ve üzüntüsünü paylaşan Başkan Seyfi Dingil, hafta sonu düzenlenen açılış, nikâh taziye ve çeşitli ziyaretlerde bulundu.

 

MUHTARLARIMIZI ZİYARET EDİYORUZ

Mustafa Kemal Mahallesi muhtarı İsa Taş’ı ziyaret eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “muhtarlarımızı sık sık ziyaret ediyoruz. Belediyemizin mahallerde yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler veriyor, muhtarlarımızın halka hizmet noktasında fikir, görüş ve önerilerini dinliyoruz” dedi.

Muhtar İsa Taş ise gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında Başkan Seyfi Dingil’e başarılar diledi.

TAZİYE ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Ardından kent genellinde vefat eden kişilerin ailelerinin evlerinde ziyaret eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, aile yakınlarına başsağlığı dilediklerini iletti.

GENÇ ÇİFTLERİN NİKÂHINI KIYDI

İskenderun Belediyesi evlendirme dairesinde Zeynep Güllü ve Hüseyin Kaynar’ın nikahlarını kıyan Başkan Seyfi Dingil,genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileyerek her iki aileye de hayırlı olsun dileklerimizi iletti.

AMİGO ALİ’YE ZİYARET

İskenderunsporun eski amigolarından Ali Dağlı’ya ziyarette bulunan Başkan Seyfi Dingil, geçmiş olsun dileklerini ileterek acil şifalar diledi.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir