Belediye Başkanı Seçen, Askıda Çorba Restoranında Yemek Dağıttı

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Askıda Çorba Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği işbirliği halinde başarılı bir şekilde devam eden Askıda Çorba Restoranında gerçekleştirilen yemek dağıtımına katıldı.

Nevşehir Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında 2016 yılından beriNevşehir Askıda Çorba Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği işbirliği ile Organik Ürünler ve Köylü Pazarı’nda oluşturulan Askıda Çorba Restoranındaöğle yemeği dağıtımına katılan Belediye BaşkanıAtilla Seçen,daha sonra Askıda Çorba Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret Şanlıbaba ‘dan bilgiler aldı.

Her gün 350 ailenin evlere yapılan servis yardımıyla, 150 kişinin de Askıda Çorba Restoranındayemek yiyerek yararlandığıAskıda Çorba uygulaması, Nevşehir Belediyesi ve hayırseverlerin desteği ile yürütülüyor.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir