BAŞLATILAN YOL YAPIM ÇALIŞMALARI EŞ ZAMANLI OLARAK DEVAM EDİYOR

Belediyemiz tarafından başlatılan yol yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Belediyemiz tarafından çalışma sezonu ile birlikte başlatılan yol yapım çalışmaları eş zamanlı olarak birkaç cadde ve sokakta devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında ilk olarak Kuruköy Caddesinde başlatılan SSB (Silindirle sıkıştırılmış Beton) dökümü bitirildikten sonra, kaldırım çalışmaları başlatıldı.

Kuruköy Caddesinde devam eden kaldırım çalışmaları ile eş zamanlı olarak, Cumhuriyet Mahallesinde zemin hazırlık çalışmaları tamamlanırken, İlçe Tarım Caddesi olarak bilinen Hacı Ömer Sabancı Caddesinde ise döküm için zemin hazırlık çalışmaları başlatıldı.

Söz konusu çalışma ile ilgili kısa bir açıklama yapan, Yüksekova Belediyesi Fen İşleri Müdürü Erol Zirek, “Bilindiği üzere çalışma sezonu ile birlikte çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Osman Doğramacı’nın talimatlarıyla, Aciliyet arz eden Kuruköy Caddesinde ilk dökümü yaptıktan sonra, eş zamanlı olarak birçok caddemizde çalışmalarımızı başlattık. İnşallah yakın zamanda programa aldığımız tüm yolları bitireceğiz” dedi. Yüksekova Belediyesi  / HAKKARİ

Ebru BEKEN DİNÇEL

Nova Medya Grup Başkanı

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir