Başkanımız: “Freze Makinası İle Yol Kotları Bozulmayacak

Güler yüzlü, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen, eski malzemenin yeniden kullanımı ile tasarrufu da amaçlayan Şahinbey Belediyemiz, asfalt freze makinası alarak, yol çalışmalarını daha kaliteli hale getirdi.

Şahinbey Belediyemiz; kaynaklarını verimli kullanarak, altyapı ve teknik ekipman yatırımlarını sürdürürken, eski asfaltın geri dönüşümüne olanak tanıyıp, yeniden kullanılmasını sağlayan asfalt freze makinesi aldı. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, yeni alınan asfalt freze makinası ile asfalt kazıma çalışması yaptı.

Yol Kotları Değişmeyecek

Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, yeni alınan asfalt freze makinası ile yol kotlarında değişim yaşanmayacağını belirterek, “Şahinbey Belediyesi olarak ihtiyaçlarımız doğrultusunda mevcut iş makinalarımıza ek olarak asfalt freze makinası aldık.  Bir yerde asfalt bozulduğu zaman, asfaltın yenilenmesi gerektiğinde asfaltın üzerine asfalt yaptığınızda yol kotları yükseliyordu. Kaldırımlar değişirken, evlerin ve iş yerlerinin giriş kotları da değişiyordu. Bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak adına yeni bir asfalt freze makinası aldık. Bundan sonra bozulan asfaltlarda yapılacak yenileme çalışması öncesinde asfalt freze makinası ile hasarlı alanı kazıyarak, elde edilen asfaltı da değerlendirmiş olacağız. Böylelikle yol kotları hiçbir şekilde değişmeyecek. Asfaltlarımız ve yol kotlarımız daha düzgün çıkacak. Makinamızın Şahinbey’imize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir