Başkan Yılmaz, Çevre ve Şehircilik Bakanlığında

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, Kozlu için temaslarına ve ziyaretlerine devam ediyor.

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, Kozlu için temaslarına ve ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Yılmaz’a, AK Parti Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Özdemir de eşlik etti.

Başkan Kerim Yılmaz, Çevre ve Şehircilik Bakanlığında yaptığı açıklamada, “Kozlu revaçta sloganı ile çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bugün Kozlu sahili kıyı düzenlemesi imar planı teklifine ait dosyamızı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekansal Planlama Genel Müdürü Yavuz Erdal Kayapınar’a takdim ettik. Dosyamızın takibi konusunda istişarede bulunduk. Kendisine güzel karşılama ve ilgisinden dolayı şükranlarımı sunarım. Kozlu’ya hayırlı olsun” dedi.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir