BAŞKAN YARDIMCISI ÇİFTÇİ`DEN ASIRLIK ÇINARLARA ZİYARET

Viranşehir Belediye Başkan yardımcısı Arslan Çiftçi, ‘Asırlık Çınarların Gül Yüzleri Gülsün’ projesi kapsamında kırsal mahallelerde ikamet eden yaşlıları ziyaret etti.

Başkan yardımcısı Çiftçi, beraberinde beyaz masa personelleriyle ilçeye bağlı Sağırtaş, Büyük Bardakçı, Binekli ve Çiftçiler kırsal mahallelerinde yaşlıları evlerinde ziyaret ederek ellerini öptü, hayır dualarını aldı.

Asırlık Çınarlara içerisinde Kur’an-ı Kerim, Seccade, Tespih ve Gül ürünlerinden oluşan 13 parçalık Gül sepeti hediye eden Başkan yardımcısı Arslan Çiftçi, proje kapsamında fırsat buldukça yaşlıları ziyaret etmeye devam ettiklerini belirterek, asırlık çınarları ziyaret edip, ellerini öpmek ve hayır dualarını almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Viranşehir Belediyesi olarak her zaman yaşlılarımızın yanında olacağız diyen Başkan Çiftçi, “ Yaşlılarımızın bizde yeri ayrıdır. Onlar bizim başımızın tacıdır. Onun için Aile büyüklerinin hayır dualarını almak bizler için büyük önem ifade ediyor” diye konuştu.

Yaşlılar ise, Viranşehir Belediyesi tarafından hatırlanmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediye yetkililerine teşekkür edip hayır dualarında bulundular.

NURYILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir