BAŞKAN YAMAN ANKARA YOLCUSU

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, CHP Genel Merkezin düzenlediği “Belediye Başkanları Toplantısı”na katılmak üzere Ankara’ya gidiyor.

Belediyeleri yakından ilgilendiren konuların ve gelecek yerel seçim çalışmalarının değerlendirileceği “Belediye Başkanları Toplantısı”, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla 22 Kasım 2017 Çarşamba Günü Ankara Bilkent Otel’de gerçekleşecek.

Toplantıya Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ın yanı sıra, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ve Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’da katılım gösterecek.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir