BAŞKAN VEKİLİ ESNAF VE SANATKÂRLAR İLE BİR ARAYA GELDİ.

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ferhat SİNANOĞLU, Suruç Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet DURMAZ ve esnafıyla bir araya geldi.

Her zaman esnafın yanında olacaklarını vurgulayan Sinanoğlu, Suruçta yapılan ve yapılacak olan çalışmaları anlattı. Başkan Vekili Sinanoğlu açıklamasında, “Her ilçe nüfusuna ve alanına göre hizmet alıyor. Adalet içinde hizmet ediyoruz. Suruç  ilçemizde acil yapılması gereken işler var. Ekiplerimiz hızlı bir şekilde çalışmalarımızı yapıyoruz. Suruç Meydan projesini çalışıyoruz. Suruç Su arıtma tesisi , Suruç çevre yolu , 7 adet halı saha, 40 mahalleye çocuk oyun parkı , 200.000 m2 kilitli parke taşı uygulaması ve diğer projeler ile  suruçta değişim başlamıştır.  Suruçta  Planlı bir şekilde çalışıyoruz. Esnafımız şehrin bereketi ve hareketidir” ifadelerini kullandı.
Durmaz, esnafa verdiği desteklerinden dolayı İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ferhat Sinanoğluna teşekkür etti.

NURYILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir