Başkan V. Taşkın’ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Belediye Başkanı V. Ceyhun Dilşad Taşkın esnaf gezilerinin yanı sıra ilimizde bulunan okulları da ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Sık sık okulları ziyaret edip okul idaresi, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Başkan V. Ceyhun Dilşad Taşkın’ın son durağı Osman Demir Ortaokulu, Şirinler Anaokulu ve Şehit Davut İlbaş İlkokulu oldu.

Eğitim kurumlarını ziyaret kapsamında ilk olarak Çal mahallesinde bulunan Osman Demir İlkokulunu ziyaret gerçekleştiren Belediye Başkanı V. Ceyhun Dilşad Taşkın’a burada öğrenciler yoğun ilgi gösterdiler. Okul Müdürü ve okul yönetimi tarafından karşılanan Başkan V. Taşkın, okulun genel durumu ile ilgili bilgi aldıktan sonra öğretmenler odasına geçti. Burada öğretmenlerle selamlaşan Başkan V. Taşkın, belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sık sık eğitim camiası ile görüşmeye özen gösterdiklerini kaydederek, öğretmen ve idarecilerin fikir ve önerileri kendilerine yol gösterdiğine vurgu yaptı.

Okul ziyaretleri kapsamında Çal mahallesinde bulunan Şirinler Anaokulu ve Conkbayır mahallesinde bulunan Şehit Davut İlbaş Ortaokulunu da ziyaret eden Belediye Başkanı V. Ceyhun Dilşad Taşkın burada da okul öğretmenleri ile bir araya gelerek sohbet etti, belediye çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Okul yönetimi ve öğretmenler Belediye Başkanı V. Taşkın’a okullarına yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler. Okul ziyaretleri çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir