BAŞKAN SEYFİ DİNGİL TRT HABER’E AÇIKLAMALARDA BULUNDU

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceklerini belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, TRT Haber’e yaptığı açıklamada belediyenin sportif faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulundu.

İskenderun’da son derece başarılı birçok sporcunun bulunduğunu belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Belediye olarak rutin çalışmalarımızın yanında sportif çalışmalara da ağırlık veriyoruz. Düzenlediğimiz faaliyetler ve organizasyonlar ile farklı branşlarda sportif etkinler düzenliyoruz. Daha öncede birçok organizasyon düzenledik. Spor gençlerimizi hem kötü alışkanlıklardan koruyor, hemde toplumda sağlıklı bireylerin yetişmesine vesile oluyor” dedi.

GENÇLERİN SPORA YÖNLENMESİ ÖNEMLİ

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Gençlerimiz spor okullarımız ve spor kulüplerimiz sayesinde sağlıklı bir birey olarak yetişiyor, bu sayede sokağın kötü etkilerinden korunuyor. Spor yapmak insanın sağlığını korumanın yanında bedenini ve ruhunu da dinlendirir. Bu vesile ile spor kulüplerimizin okullarımızın spor takımlarının başarıları bizleri son derece memnun ediyor. Geleceğin sporcularının İskenderun’dan yetişmesine adına tüm sporcularımızın her zaman yanlarında olduğumuzu belirtiyorum “şeklinde konuştu.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir