BAŞKAN SEYFİ DİNGİL KONUKLARINI MAKAMINDA AĞIRLADI

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri ile sürekli iletişim halinde olduklarını belirtti.İskenderun SGK Müdürlüğüne yeni atanan Bilal Er, Elazığlılar Dernek Başkanı Müslüm Gök ve Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) İş Başkanı Selma Tunç İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i ziyaret etti.

 

KENTİ ORTAK AKIL İLE YÖNETİYORUZ

İskenderun SGK Müdürlüğüne yeni atanan Bilal Er ‘in ziyaretinde konuşan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Kamu kurum müdürleri ile sürekli diyalog halindeyiz. Halka hizmet noktasında belediyemizin imkânları ölçüsünde toplumun her kesimine hizmet götürüyoruz. Sizlere yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

STK’LARIN GÖRÜŞLERİNİ ÖNEMSİYORUZ

Elazığlılar Dernek Başkanı Müslüm Gök’te İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sorunların çözümünde ortak akılın önemine inandıklarını belirterek bu konuda her türlü fikre görüş ve öneriye açık olduklarını ifade etti.

KADEM BAŞARILI ÇALIŞMALAR YAPIYOR

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) İş Başkanı Selma Tunç ‘un ziyaretinde bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”kadınlarımızın sadece aile hayatında değil sosyal, kültürel, siyasal ve ekonomik hayatta da aktif birer birey olmalarına katkı sağlayan, onların mesleki gelişimlerine yönelik projeler ve aktiviteler gerçekleştirerek kadınlarımızı her alanda teşvik etmeyi amaç edinen KADEM’in yöneticilerini kutluyorum”ifadelerini kullandı.

Ziyaretler sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulunuldu.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir