BAŞKAN SEYFİ DİNGİL ESENTEPE’DE KALDIRIM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,Esentepe Mahallesinde devam eden kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi. Muhtar Doğan Keleş ile birlikte Fen İşleri müdürlüğü tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Kent genelinde yapılan yeni yollar ve kaldırımlarla şehrin güzel bir görüntüye kavuşturmak istediklerini İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Çalışmalarımıza her gün bir yenisi ekleniyor. İlçede farklı noktalarda devam eden çalışmalar ile halkımıza en iyi hizmeti verme gayretindeyiz. Sorunları en kısa sürede çözüp vatandaşımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. “dedi.

Başkan Seyfi Dingil, yapılan çalışmaları yerinde incelediklerini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Esentepe mahallesinde de belediyemiz tarafından yapılan hizmetleri muhtarımız ile birlikte inceliyoruz. Muhtarımızın görüş ve önerilerini alıyoruz. Çalışmalar seri bir şekilde sürüyor. Yeni kaldırımlarla sokaklarımız güzel bir görüntüye kavuşuyor. İnşallah program dâhilinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz ”şeklinde konuştu.

Çalışmaları inceleyen Başkan Seyfi Dingil, vatandaşlarla sohbet etti. esnaflar ve mahalle sakinleri ise Başkan Seyfi Dingil’e çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir