Başkan Özaltun, Beşiktaş’ın Beyşehirli taraftarlarıyla yemekte buluştu

KONYA-Konya’nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beşiktaş’ın Beyşehirli taraftarlarıyla yemek programında biraraya geldi.

Beyşehir Beşiktaşlılar Derneği, Beyşehir’deki taraftarlarını yemekte buluşturdu.

Dernek lokalinde verilen yemeğe Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ali Telli, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Bayındır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, Beyşehir Belediyespor Futbol Takımı yöneticileri ve futbolcuları ile Beşiktaşlı taraftarlar ve davetliler katıldı.

Yemekte konuşan Belediye Başkanı Murat Özaltun, Türkiye liglerinde mücadele eden takımların bulunduğu liglerdeki performansıyla ülke genelindeki başarısının önemli olduğunu, ancak Avrupa’da başarılı olarak şampiyon olmalarının ülke adına çok daha önemli olduğunun altını çizerek, “Önemli olan Türkiye’de şampiyon olmak kadar, Avrupa’da da başarılı olabilmektir. Beşiktaş da maşallah bu anlamda başarısıyla dikkat çekiyor. Avrupa’da da gerçekten ay yıldızlı bayrağımızı, ülkemizi çok güzel şekilde temsil ediyor Aynı şekilde, inşallah Konyaspor’umuz da, liglerimizdeki diğer takımlarımız da başarılı olur ve Türkiye’yi temsil etme noktasında o başarıları gösterirler diye umut ediyorum. Beşiktaş bunu fazlasıyla yapıyor. Ben bildiğiniz gibi Fenerbahçeli’yim. Ama, Beşiktaşlılar Derneği’nin bu kadar güzel olduğunu içerisine girmeden tahmin edemezdim. Bugün ben bunu gördüm. Dolayısıyla, Beşiktaş gibi, Fenerbahçe de, Galatasaray da, Konyaspor’da bizim takımımız.Tüm takımlarımızın Allah yar ve yardımcısı olsun. Özellikle Avrupa’da daha çok yardımcısı olsun. Zira, Türkiye’nin her alanda başarı getirmesi bizleri onurlandırıyor, gururlandırıyor.”diye konuştu.

Konuşmasında, yemek programına katılan Beyşehir Belediyespor Futbol Takımı’na da amatör ligdeki mücadelesinde başarılar dileyen Özaltun, şöyle devam etti:

“Hep şöyle diyoruz ki; ‘ilk olacağız veya ilklerin şehri olacağız’… Biz de bunu Beşiktaşlılar Derneği’nde söylüyoruz. Bu yıl inşallah takımımızı şampiyon olarak gelecek sezonda BAL Ligi’nde görmek istiyoruz. Bu, hem sizin, hem de bizim için bir ilk olsun. Ama, bu talebimiz tabii ki çalışmayla alakalı, biz çalışıyoruz bize ve şahsıma düşen de Beyşehir Belediyesi olarak sizlere her türlü desteği vermek. Bu desteği bizler veriyoruz, başarıyı da sizlerden bekliyoruz. Bu anlamda, bu güzel derneğin oluşturulmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, davetinizden dolayı da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.”

Beyşehir Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ali Telli de konuşmasında, Başkan Özaltun’a destek ve katılımlarından dolayı teşekkür ederken, “Derneğimizin misyonu sadece burada maç izletmek değil. Sosyal kültürel anlamda da Beyşehir’imiz adına neler yapabiliriz, sivil toplum kuruluşlarımızla beraber ilçemizi daha çok nasıl ön plana çıkarabiliriz, ne tür projeler yapabiliriz, biz bunların da peşindeyiz, bu yönde çalışmalar yürütüyoruz. Amacımız, dernek olarak Beşiktaş Kulübü’nü ilçemizde en iyi şekilde temsil etmektir.”dedi.

 HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir