BAŞKAN KADİR KARA’YA FISTIKÇILAR SİTESİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET

Osmaniye Fıstıkçılar Sitesi Yönetim Kurulu üyeleri Belediye Başkanı Kadir Kara’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette samimi görüntüler kaydedilirken site yönetimi Başkan Kadir Kara’ya teşekkür plaketi takdim ettiler.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara ziyarette; “Yerel yönetim olarak görevimiz her şeyden önce değerli hemşerilerimizin daha rahat şartlarda hizmet verebilmesini sağlayabilmek. Fıstıkçılar sitesi sadece Osmaniye’ye değil Türkiye geneline hizmet veriyorsunuz. Türkiye’nin her yerinden gelen müşterileriniz var. Fıstıkçılar Sitesi Osmaniye’nin dışarıya açılan bir penceresi, görünen bir yüzü. Orasının da daha düzenli olması gerekiyordu. Sizlerin talepleri ve bizlerin imkanları çerçevesinde elimizden geldiğince hizmet sunmaya çalıştık. Önemli olan memleketimizin gelişmesi, büyümesi ve daha iyi tanınmasıdır. Osmaniye olarak en değerli tanınırlılığımız yer fıstığı üzerinedir. Dolayısıyla Osmaniye yer fıstığının tanıtılması, pazarlanması veya üretilip Türkiye ve dünya ölçeğine pazarlanabilmesi amacıyla kurulmuş olan sitenin güzel bir şartlarda dizayn edilmiş olması gerekliydi. Biz üzerimize düşeni yaptık. Bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Osmaniye Fıstıkçılar Sitesi Başkanı Ali Korkmaz; “Sayın başkanım fıstıkçılar sitemize bugüne kadar vermiş olduğunuz destek ve hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz. Sitemizin yolları ve imkânları şimdi daha güzel. Esnaflar olarak çok rahatladık ve çalışma şartları daha da güzelleşti.” İfadelerini kullandı.

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

EBRU BEKEN

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir