BAŞKAN KADİR KARA’DAN İL EMNİYET MÜDÜRÜ NURETTİN GÖKDUMAN’A ZİYARET

BAŞKAN KADİR KARA’DAN  İL EMNİYET MÜDÜRÜ NURETTİN GÖKDUMAN’A ZİYARET

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Osmaniye İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman’ı makamında ziyaret etti.

Polis teşkilatının kuruluşunun 173’üncü kuruluş yıldönümü nedeniyle gerçekleşen ziyarete Belediye Başkan Yardımcıları da katıldı.

Belediye Başkanı Kadir Kara ziyarette; “Rabbim Sizleri ve tüm teşkilat mensuplarını her türlü kötülüklerden korusun. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sizlere hizmet etmekten büyük şeref, onur duyacağımı bilmenizi ifade etmek istiyorum. Polis teşkilatımızın 173’üncü kuruluş yılını tebrik ediyor tüm teşkilat mensuplarımıza bu önemli görevlerinde başarılar diliyorum.

Osmaniye İl Emniyet Nurettin Gökduman ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Sayın başkanım sizden ve ekibinizden çok memnunuz. Her zaman ihtiyaç ve taleplerimiz noktasında duyarlılığınızı biliyoruz. İhtiyaçlarımızı karşılıyorsunuz. Ziyaretleriniz için çok teşekkür ediyorum” Dedi.

MUS AFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir