Başkan Işık, Biga Engelliler Derneği ile piknikte buluştu

Engelliler Haftası nedeniyle Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Biga Engelliler Derneği üyeleriyle Abdiağa Mesire Alanı’nda piknikte bir araya geldi.

Biga Engelliler Derneği üyelerinin yoğun katılım gösterdiği piknikte Sevgi İzi projesiyle ilgili bilgi veren Biga Belediye Başkanı İsmail Işık; “Şu ana kadar 35 kayıt aldık. Sayı hızla artıyor. Yarından itibaren gerekli görüşmeleri yapacağız ve projemizi başlatacağız. Proje hakkında ne kadar çok kişiyi bilgilendirirsek, o kadar başarılı oluruz. Bu projede Müge Anlı’nın başlattığı Sevgi İzi projesine katılacağız. Bu şekilde Türkiye’nin her bölgesinden bu projeye katılan arkadaşlarımız kaybolduğunda ya da arandığında ulaşılabilecek. 10-16 Mayıs Engelliler Haftası’nın son gününde burada sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Pikniğimizi geçen yıl da yapmıştık. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz ve böylelikle gelenekselleştirmiş olacağız. Katıldığınız için hepinize tek tek teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Piknikte Biga Belediye Başkanı İsmail Işık’ın eşi Ruhan Işık, Biga Engelliler Derneği Başkanı Havva Bacak, Biga Engelliler Derneği Yönetimi ve dernek üyeleri yer aldılar.

Sabiha BAŞARAN

Sabiha Başaran

Çapanoğlu Medya Grup’un Yerel Yönetim Asistanı olana Sayın BAŞARAN 01 Ocak 1991 Mut/MERSİN doğumludur. Gaziantep Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümü mezunu ve Gaziantep Üniversitesi’n de formasyonunu tamamlayarak Biyoloji öğretmeni olmuştur. Çapanoğlu medya grup'ta iş yaşantısına devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir