BAŞKAN HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU

Belediye Başkanımız Adnan Vurucu, Hatay Günlerinin Son Gününde, Belen Standında Hemşehrileriyle Buluştu
Belen ve Hatay’ın Tarihi, Doğal Güzellikleri ve Yöresel Tatlarının Konu Olduğu Sohbetlerde, Vatandaşlarımız Böyle Bir Organizasyona Katıldığınız İçin Sizlere Teşekkürlerimizi Sunuyoruz, Bize Memleketimizin Kokusunu ve Kültürel Çalışmalarını Getirdiğiniz Diyerek, Başkan Vurucu’ya Memnuniyetlerini Dile Getirdi.
Belediye Başkanımız Adnan Vurucu’da Yaptığı Sohbette, Bizler Belen ve Hatay’ımızın Tarihi ve Yöresel Güzelliklerinin Tamamını Tüm Türkiye’ye Tanıtmak İçin Buradayız, Belen ve Hatay’ımız Tarihi ve Yöresel Tatlarını Anlatmakla Bitiremeyiz. Bizleri Ziyaretlerimizden Dolayı Teşekkürlerimi Sunuyorum Dedi.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir