Başkan Culha’dan Ankara’da Lezzetin Kurdelesini Kesti

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuzlu hemşerisi Lezzet Ustası Yılmaz Kuş’un Ankara’daki yeni şubesi Hatay Kuşoğlu Künefe’nin açılışını yaptı.

Arsuz’u tüm güzellikleriyle Ankara’ya taşıyan ve yaşanabilir bir ilçeyi en iyi şekilde tanıtmak amacıyla bir süredir Ankara’daki ‘Başkent Hatay Günleri’ etkinliğinde bulunan Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Pasta ve Tatlı Sektöründe Arsuz’da yıllardır hizmet veren Yılmaz Kuş’un Ankara’daki yeni şubesinin açılışını gerçekleştirdi. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Hatay Kuşoğlu Künefe açılışına çok sayıda iş adamı, siyasetçi  ve Ankaralı vatandaşların yanı sıra Ankara’da bulunan Hataylılar da katıldı.

Hatay’ın eşsiz tatlılarını 30 yıllık tecrübesiyle Ankaralılarla yeni şubesi Hatay Kuşoğlu Künefe’de buluşturacak olan Yılmaz Kuş’un Ankara’nın Çankaya ilçesindeki şubesinin açılış kurdelesini Başkan Nazım Culha kesti.  Gerçekleştirilen açılış töreninde konuşan Başkan Nazım Culha şu ifadelere yer verdi; “Bugünlerde içimizi acıtan bir haberin burukluğu yaşıyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu bu kaos ortamının bir an önce düzelmesini temenni ederken şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet yakınlarına ve Aziz Türk Milletine başsağlığı diliyorum.

Aynı zamanda ülkemizde yaşanan ekonomik sorunlara rağmen pasta ve tatlı sektöründe emin adımlarla ilerleyen Yılmaz Kuş kardeşimizin bu cesur kararlarından ve başarılarından ötürü tebrik ediyor aynı zamanda Hatay’ımızın, Arsuz’umuzun eşsiz tatlarını Ankara’ya taşımasına yönelik teşekkür ediyorum. Yılmaz kardeşimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.”

Açılış sonrası şubeyi gezen Başkan Nazım Culha ve davetliler şube hakkında bilgi aldılar ve ikramları tattılar. Ustalar tarafından yapılan ikramlar tüm davetlilerin damağında unutulmaz lezzetler bırakırken Yılmaz Kuş, gerçekleştirdiği açılış ve desteklerinden dolayı Başkan Nazım Culha’ya teşekkürlerini sundu.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir