BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, ÖĞRENCİLERİN KONUĞU OLDU

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Çetin Şen Bilim ve Sanat Merkezince düzenlenen “Uluslararası Sosyoloji ve Ekonomi Kongre” toplantısına iştirak ederek Kentleşme, sosyal belediyecilik ve kent yönetimi hakkında öğrenciler ile sohbet etti, çalışmalardan örnekler verdi.

Düzenlemiş bu tür etkinlikleri çok önemsediklerini çünkü eğitime ve öğretime önem verdiklerini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, eğitim her aşamasında Melikgazi’nin hizmeti, yatırım ve katkısı olduğunu kaydetti.

Uluslararası Sosyoloji ve Ekonomi’nin aslında dünya yönetimi şekillendirdiğini altını çizen Başkan Memduh Büyükkılıç “Çetin Şen Bilim ve Sanat Merkezince düzenlenen “Uluslararası Sosyoloji ve Ekonomi Kongresi”  çok önemli bir buluşmayı sağlıyor. Çünkü bur tür toplantılar ile aslında siz geleceğinin yöneticileri sunulan tebliğler ile hem bilgilendiriliyor hem de bilinçlendiriliyorsunuz. Kayseri’de olmanız da ayrıca sizler için büyük bir şans ve fırsat çünkü Kayseri sanayi üretimleri açısından önü açık bir şehir ve şu anda bile şehrimizde 3 organize sanayi alanı var. Araba üretimine hazırız derken sadece arsa olarak değil sizlerin sayesinde işgücü olarak da hazırız diyebiliyoruz” dedi.

Okul Müdürü Sezer İnan ise “Sıradan bir belediyecik anlayışının dışında Melikgazi Belediyesini referans bir belediye yapan başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum. Melikgazi Belediyesinin okullara verdiği desteği hiçbir zaman unutamalıyız. Her okulda mutlaka bir Melikgazi eseri vardır” dedi.

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir