GÜLNAR BELEDİYESİ YÖRÜK SOFRASI

Gülnar Belediyesine ait Mesire Alanı Yörük Sofrası  sıcak havada bunalan vatandaşlarımız için serin ve temiz bir ortamda serinleme imkanı sağlıyor. Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel burada yaptığı açıklamada  “ İlçemiz halkına hizmet için 2015 yılında açmış olduğumuz Yörük Sofrasında kahvaltı,Pirzola,Kavurma,Kuşbaşı,Kremit Tava,Balık Tava,Lahmacun,Börek pişirimi ile hizmetinizdedir.

Ailecek açık ve kapalı ortamda oturabileceğiniz mekanlar bulunmaktadır.

Başkan Günel, Ayrıca vatandaşlarımızın rahatça düğünlerini yapabileceği kır düğün salonunu hizmete sunduk. Gelen ailelerin çocuklarının güvenli bir şekilde vakit geçirebilecekleri oyun parkı kurduk.  Halkın 7/24 hizmetinde olan yörük sofrasında vatandaşlarımız oksijenin bol olduğu temiz havada gönüllerince vakit geçirebilecekler” dedi.

Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada; İlçemiz halkına hizmet için 2015 yılında açmış olduğumuz Yörük Sofrası Kahvaltı Salonuna kasap reyonu ekledik. Ardından kamelyalar yaptık. Şimdide pide fırınımızı hizmete başlattık. Yörük Sofrası mesire alanımız insanların ailesi ile rahat ve huzurlu bir ortamda yöre halkının kültürünü tanıtıcı bir salon oldu. Halkımızdan aldığımız memnuniyet üzerine bizde halkımıza daha çok hizmet vermeyi amaçlayarak fırınımızı açtık. Halkımıza temiz ve kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz dedi.

Halil İbrahim DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir