BAŞKAN BOZDAĞ’DAN, ELLERİYLE ÇORBA İKRAMI

Pazarcık Belediye çocukların içini ısıtmaya devam ediyor.

Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Pazarcık Belediye tarafından her sabah öğrencilere çorba ikramı devam ediyor.

Yukarı Pazarcık Atatürk İlkokulunda bulunan öğrencilere çorba dağıtımı, Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ katılımıyla başladı. Öğrencilere kendi elleriyle çorba ikramında bulunan Başkan Bozdağ, çocukların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “İçiniz Sıcak Zihniniz Açık Olsun”sloganıyla başlattığımız çorba ikramımız, soğuk kış aylarının gelmesiyse öğrencilerimizin bir nebzede olsa içini ısıttığımız, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında her gün farklı bir okulda öğrencilerimize Belediye Ekiplerimizce çorba ikramımız devam ediyor. İstiklal Ortaokulundan sonra bugün ise Yukarı Pazarcık Fatih İlkokulunda öğrencilerimize çorba ikramında bulunduk. Çorba ikramında öğrencilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaşarak, bir nebzede olsa sıcak çorba ikramımızla çocuklarımızın içini ısıttık” dedi.

Sultan AVCI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir