BAŞKAN BOZDAĞ’DAN ANLAMLI ZİYARET

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Pazarcık Çimko İlkokulu, Pazarcık Anadolu Lisesi ve Pazarcık Fen Lisesi okul idarecileri ve öğretmenlerini ziyaret etti.

Başkan Bozdağ ziyaretine ilk olarak Pazarcık Çimko ilkokulunda başladı.

ÇİMKO İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN BOZDAĞ’A ANLAMLI SÜPRİZ

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Çimko ilkokulunda gerçekleştirdiği ziyaretinden Çimko İlkokulu öğrencilerinin anlamlı pankartıyla karşılaştı.

Minik öğrencilerin “Başkanım Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun” pankartı açmasıyla ve çicek hediye etmesiyle duygulu anlar yaşayan Öğretmen Başkan Bozdağ, minik öğrenciler ile tek tek ilgilendi.

Çimko İlkokulunda minik öğrencilerin anlamlı hediyesinin ardından okul idarecileri ve öğretmenleri ile bir araya gelen Başkan Bozdağ buradaki ziyaretinin ardından Pazarcık Anadolu Lisesinde bir takım ziyarette bulundu.

Pazarcık Anadolu Lisesindeki ziyaretinde bir takım açıklamalarda bulunan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “Öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr insanları, öğretmenlik de bu dünyanın en kutsal mesleklerinden biridir. Öğretmen; bir çocuk için, anne kadar sıcak ve şefkatli, baba kadar güvenilir ve koruyandır. Dünya için, karanlıkların sönmeyen ışığı, cehaletle savaşın en keskin kılıcıdır. Öğrencilerimizi geleceğe hazırlayan, onların bedensel, ruhsal ve zihinsel gelişiminde yönlendirici rol üstlenen öğretmenlerimiz, toplumsal geleceğimizin en büyük güvencesidir. Bu duygu ve düşüncelerle bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor” ifadelerini kullandı.

Pazarcık Anadolu Lisesi Okul Müdürü İbrahim Yılmazcan ise yaptığı açıklamada; “Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’ın bu anlamlı günde ziyaret etmeleri bizlere onur ve şeref verdi” ifadelerini kullandı.

Ziyaret son olarak Başkan Bozdağ’ın, Pazarcık Fen Lisesi okul idarecileri ve öğretmenlerini ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler gününü kutlamasıyla son buldu.

SULTAN AVCI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir