Başkan Baysal, öğretmenlere gül dağıttı

Pozantı Belediye Başkanı, 24 Kasım Öğretmenler Günü yemeğinde ilçede görev yapan öğretmenlere moral aşıladı.

Başkan Baysal, öğretmenlere gül dağıttı

Pozantı Belediye Başkanı Mahmut Sami Baysal, 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında ilçede görev yapan öğretmenlere gül hediye ederek, anlamlı günlerini kutladı. Başkan Mahmut Sami Baysal, “Vatanını, milletini seven, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan nesiller oluşması noktasında her zaman öğretmenlerimizin yanında, eğitim ve öğretimin destekçisi olmayı sürdüreceğiz” dedi.

ÇİÇEK EN GÜZEL HEDİYE
24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen geceye Pozantı Kaymakamı Taner Tengir, Pozantı Belediye Başkanı Mahmut Sami Baysal ve ilçe protokolü öğretmenlerle bir araya geldi. Başkan Sami Baysal, ilçede görev yapan öğretmenlerin anlamlı gününü kutlayıp, gül hediye etti. 
BAYSAL, MORAL AŞILADI

Öğretmenlerle kısa süreli sohbetler ederek, moral aşılayan Başkan Baysal, insana yatırımın en önemli unsuru olan öğretmenlerin her zaman yanında ve destekçisi olacaklarını vurguladı. Başkan Baysal, “Öncelikle Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş bütün öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, aydınlık geleceği hep beraber inşa edeceğimize olan inanç ile tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

NUR YILDIRIM

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir