Başkan Atlı: “Sancağı yükseltmek için var gücümüzle çalışıyoruz”

Başkan Atlı: “Sancağı yükseltmek için var gücümüzle çalışıyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe başkanı Nihat Atlı, Çukurköprü köyünde vatandaşlarla bir araya geldi

Vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Atlı, üç hilal sancağının Kozan’da layıkıyla dalgalandırılacağını ifade etti

ATLI’NIN DURAĞI BU KEZ ÇUKURKÖPRÜ

Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, Çukurköprü Köyü’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Atlı’nın vatandaşla buluşmasında MHP Adana Milletvekili Adayı Cahit Öztok da hazır bulundu. Kozan’da üç hilal sancağını yükseltmek adına sahada çalışmalarını aralıksız sürdüren Başkan Atlı, milliyetçi Hareket Partisi Genel siyasi görüşleri ve beyanları hakkında vatandaşı bilgilendirmeye devam ediyor.

 “MİLLİ MESELELERİ ÖNGÖRÜSÜYLE AYDINLATMIŞTIR”

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ülkemizin geleceği, milletimizin bekası, Cumhuriyetimizin teminatı için milli beka söz konusu olduğunda partiler üzerinde düşünen bir devlet adamı olduğunu vurgulayan Başkan Nihat Atlı, “Hemşerimiz, liderimiz Sayın Devlet Bahçeli, siyasi kaygılara kapılmadan ‘önce ülkem ve milletim’ anlayışını milli meselelerimizde hakim kılmış, Öngörüleri ile milletimizi aydınlatmıştır” dedi.

“KOZAN’IN YERİ ÖZELDİR”

Mahalle sakinlerinin yoğun sevgisi ve teveccühü ile karşılanan Başkan Nihat Atlı, Kozan’ın Milliyetçi Ülkücü Hareket için özel bir yeri olduğunu, Başbuğ Alparslan Türkeş’in ‘Ben Kozan mebusuyum’ dediğini, Devlet Bahçeli’nin teşkilatlanma çalışmalarını Kozan’da başlattığını hatırlatarak Kozan’da üç hilal sancağının Şerefle dalgalanma zamanının geldiğini bunun için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir