Bandırma’da Şehit ve Gazi Aileleri İçin İftar

Bandırma Belediyesi, şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar verdi.

Bandırma Belediyesi, şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar verdi.

Bandırma Belediyesi, orduevinde düzenlediği iftar programıyla şehit aileleri ve gazileri ağırladı.

Belediye Başkanı Dursun Mirza, iftarda yaptığı konuşmada, başta Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilere minnet duyduklarını ifade etti.

Şehit aileleri ve gazilere ücretsiz hobi bahçesi

Belediye çalışmaları hakkında da bilgi veren Mirza, tamamladıkları hobi bahçeleri projesinden şehit aileleri ve gazilere ücretsiz yararlanma imkanı sağlayacaklarını bildirdi.

Mirza, tamamlanan hobi bahçelerinin gelecek günlerde kiralamaya başlayacaklarını belirterek, “Belediyeye başvurdukları takdirde şehit yakınları ve gazilerimize bu hobi bahçelerini her türlü sebze ve meyve yetiştirmeleri, ekip biçmeleri için hiç ücret almadan vereceğiz.” dedi.

İftara, Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar da katıldı.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir