BALKAN ŞAMPİYONU SPORCUDAN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E ZİYARET

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, spora ve sporcuya her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirtti. Edirne’de düzenlenen 19.Balkan Taekwondo şampiyonasına katılan İskenderun Belediyespor taekwondo sporcusu Ayşe Demirsavcı ve Antrenör Mehmet Korhan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”İskenderun Belediyespor Taekwondo sporcuları ülke geneli ve uluslar arası düzenlenen şampiyonalarda İskenderun’umuzu en iyi şekilde temsil ediyor. Sporcularımız göstermiş olduğu başarılar ile İskenderun’un adını ülke genelinde iyi bir şekilde duyuruyorlar. Elde etmiş olduğunuz bu başarı bizleri son derece memnun etmiştir. Her zaman sizlerinde yanındayız. Başarılarınızın devamını diliyoruz” dedi.

İSKENDERUN TAEKWONDO SPORUNA ADINI YAZDIRDI

Antrenör Mehmet Korhan ise spora ve sporcuya desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür ederek,” Edirne Trakya üniversitesi 75. Yıl spor salonunda düzenlenen şampiyonaya Türkiye – Arnavutluk – Bosna Hersek – Bulgaristan – Makedonya- Kosova- Romanya- ve Sırbistan’dan gelen sporcular ile katıldı. Sporcumuz Ayşe Demirsavcı milli takım adına yarışarak Balkan şampiyonu olarak bizleri büyük bir mutluluk yaşattı ”diye konuştu.

Taekwondo sporcusu Ayşe Demirsavcı ise desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Seyfi Dingil2e teşekkür ederek daha büyük başarılara imza atmak içim yoğun bir şekilde çalışacaklarını söyledi.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Seyfi Dingil,Demirsavcıya teşekkür plaketi takdim ederek çeşitli hediyeler verdi.
TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir